Kontakta gärna oss

Mässrestauranger i Malmö AB
Hyllie Vattenparksgata 2, 215 32 Malmö
040-642 10 00, info@malmomr.se

Jonas Ekman, Platschef
jonas.ekman@malmomr.se
Lotta Brönmark, Restaurangchef
lotta.bronmark@malmomr.se

MonterCatering
Catering direkt till din monter. Kontakta oss: 040-642 10 40, montercatering@malmomr.se

Personal & rekrytering
Vill du bli en av våra nya medarbetare? Kontakta oss: 040-642 10 00, personal@malmomr.se

Ledning
Maria Stridh, VD
maria.stridh@massrestauranger.se
Dorita Svens Hallberg, Vice VD & Ekonomichef
mailto:dorita.svens@massrestauranger.se
Lotta Eckerud, HR-chef
lotta.eckerud@massrestauranger.se

 

Kontakta oss i Stockholm!

Mässrestauranger AB
Mässvägen 1, 125 30 Älvsjö
08-727 72 00, mailto:info@massrestauranger.se

Bankett & Event
Kontakta vår Bankett & Event-avdelning kring allt som rör ditt arrangemang.
08-727 72 30, mailto:event@massrestauranger.se

The Garden
För bordsbokning i vår à la carte-restaurang The Garden vänligen kontakta oss på
08-727 72 60, mailto:garden@massrestauranger.se eller online >>

The Parkside
I vår evenemangsrestaurang The Parkside kan du boka frukost, lunch, middag eller konferens.
Under mässor omvandlas restaurangen exklusivt för utställare. Här kan även utställande företag
boka vår veranda för slutna sällskap. Kontakta oss:
08-727 72 20, mailto:roomcatering@massrestauranger.se

MonterCatering
Vi levererar mat och dryck till din monter för en komplett mässupplevelse. Kontakta oss:
08-727 72 40, mailto:montercatering@massrestauranger.se eller beställ direkt i vår webshop

Room Catering
Beställ catering direkt till ditt konferensrum: 08-727 72 30, roomcatering@massrestauranger.se

Personal & rekrytering
Vill du bli en av våra nya medarbetare? Kontakta oss:
08-727 72 00, spontanansokan@massrestauranger.se

Ledning
Maria Stridh, VD
maria.stridh@massrestauranger.se
Dorita Svens Hallberg, Vice VD & Ekonomichef
dorita.svens@massrestauranger.se
Maria Granvik, Platschef
maria.granvik@massrestauranger.se
Lotta Eckerud, HR-chef
lotta.eckerud@massrestauranger.se