Kontakta gärna oss

À la carte restaurang The Garden
För bordbokning, kontakta oss!
08-727 72 60, garden@massrestauranger.se eller online >>

Bankett & Event
Kontakta oss för allt som rör din arrangemang.
08-727 72 30, event@massrestauranger.se

RoomCatering
Beställ mat och dryck direkt till ditt konferensrum.
08-727 72 30,
roomcatering@massrestauranger.se

MonterCatering
Vi levererar mat och dryck till din monter för en komplett mässupplevelse. 
08-727 72 40, montercatering@massrestauranger.se
Beställ direkt i vår webbshop:  online >>

Konferens- och utställarmatsal The Parkside
you can order breakfast, lunch, dinner or conference.
Utställande företag kan även  boka vår veranda för slutna sällskap.
08-727 72 20, roomcatering@massrestauranger.se

Personal och rekrytering
Vill du bli en av våra nya medarbetare? Kontakta oss:
08-727 72 00, spontanansokan@massrestauranger.se

Marknad
Ulrika Alfvén, Marknadskoordinator:
08-727 72 97,ulrika.alfven@massrestauranger.se

Ledning
Maria Stridh, VD: maria.stridh@massrestauranger.se
Dorita Svens Hallberg, Vice VD & Ekonomichef: dorita.svens@massrestauranger.se
Maria Granvik, Platschef: maria.granvik@massrestauranger.se
Lotta Eckerud, HR-chef: lotta. eckerud@massrestauranger.se

Mässrestauranger AB
Mässvägen 1, 125 30 Älvsjö
08-727 72 00, info@massrestauranger.se

………………………………………….. ………………………………………….. …………………………………

Kontakta oss i Malmö!

Mässrestauranger i Malmö AB
Hyllie Vattenparksgata 2, 215 32 Malmö
040-642 10 00, info@malmomr.se

Jonas Ekman, Platschef:  jonas.ekman@massrestauranger.se
Lotta Brönmark, Restaurangchef: 
lotta.bronmark@malmomr.se

MonterCatering
Catering direkt till din monter.
040-642 10 40, montercatering@malmomr.se

Personlig & rekrytering
Vill du bli en av våra nya medarbetare? Kontakta oss:
040-642 10 00,
personal@malmomr.se

Ledning
Maria Stridh, VD: maria.stridh@massrestauranger.se
Dorita Svens Hallberg, VD och Ekonomichef: dorita.svens@massrestauranger.se
Lotta Eckerud, HR-chef: lotta.eckerud@massrestauranger.se