KONTAKTA gärna OSS

Kontakta oss i Stockholm

Mässrestauranger AB
Mässvägen 1
125 30 ÄLVSJÖ
08- 727 72 00, info@massrestauranger.se

BANKETT & EVENT
Kontakta vår Bankett & Event-avdelning kring allt som rör ditt arrangemang: 08-727 72 30, event@massrestauranger.se

THE GARDEN
Bordsbokning av bord i vår à la carte-restaurang The Garden vänligen ring 08- 727 72 60, garden@massrestauranger.se eller online >>

THE PARKSIDE
Bokning av frukost, lunch, middag eller konferens i vår evenemangsrestaurang The Parkside. Under mässor omvandlas The Parkside till restaurang exklusivt för utställare. Här kan även utställande företag boka vår veranda för slutna sällskap. 08- 727 72 20, roomcatering@massrestauranger.se

MONTERCATERING
Catering direkt till din monter: 08- 727 72 40, montercatering@massrestauranger.se eller online >>

ROOM CATERING
Catering direkt till ditt konferensrum: 08- 727 72 30, roomcatering@massrestauranger.se

PERSONAL & REKRYTERING
Vill du bli en av våra nya medarbetare? Kontakta oss: 08-727 72 00, spontanansokan@massrestauranger.se

 

LEDNING
Maria Stridh, VD:
maria.stridh@massrestauranger.se
Dorita Svens Hallberg, Vice VD & Ekonomichef:
dorita.svens@massrestauranger.se
Maria Granvik, Driftansvarig:
maria.granvik@massrestauranger.se
Lotta Eckerud, HR-chef:
lotta.eckerud@massrestauranger.se

Kontakta oss i Malmö

Mässrestauranger i Malmö AB
Hyllie Vattenparksgata 2
215 32 Malmö
040-642 10 00, info@malmomr.se

fredrik.stridh@massrestauranger.se
Fredrik Stridh, tf Driftchef

lotta.bronmark@malmomr.se
Lotta Brönmark, Restaurangchef

MONTERCATERING
Catering direkt till din monter: 040-642 10 40, montercatering@malmomr.se

PERSONAL & REKRYTERING
Vill du bli en av våra nya medarbetare? Kontakta oss: 040-642 10 00, personal@massrestauranger.se

 

LEDNING
Maria Stridh, VD:
maria.stridh@massrestauranger.se
Dorita Svens Hallberg, Vice VD & Ekonomichef:
dorita.svens@massrestauranger.se
Lotta Eckerud, HR-chef:
lotta.eckerud@massrestauranger.se

Våra systerföretag

  • Stadshus restaurangerStadshus restauranger
  • StadshuskällarenStadshuskällaren
  • TeaterbarenTeaterbaren
  • Engsholms slottEngsholms slott
  • Ragnars skafferiRagnars skafferi

Mässrestauranger AB Mässvägen 1 125 30 Älvsjö 08-727 72 00 info@massrestauranger.se

Mässrestauranger i Malmö AB Hyllie Boulevard 2 215 32 Malmö 040-642 10 00 info@malmomr.se